Sledujte nás na:
Choose your language:
Sušené konopí CBD A kuřácké
potřeby
I do 30 minut
24H/7
ve vašem domu!
WEEDTAXI neposkytuje služby
osobní dopravy.

O nás

Zde by měla nacházet triviální informace o tom, kdo jsme. Ale kolik takových záložek jste v životě přečetli? Nechceme vytvářet další klišovitě nudný příběh, který nijak neovlivní váš život. Nemáme rádi schémy, nechceme být elegantní, korektní, s mašakáradou sofistikovaných úsměvů - chceme být skuteční, jsme tedy sami sebou.

Každý den na cestě k vám urazíme desítky nebo dokonce stovky kilometrů. Překonáváme různé překážky, nebojíme se bouří, hurikánů ani tsunami, najdeme vás v zákoutích vašich oblíbených míst, abychom opět viděli, že téměř před rokem se vyplatilo vsadit vše na jednu kartu.

VIZE

Chceme být předním distributorem produktů souvisejících s konopným průmyslem a zdravým životním stylem. Zajišťujeme, aby společnosti, které s námi spolupracují, prováděly výzkum na nejvyšší úrovni v nejlepších polských laboratořích.

Zákazníci našim produktům důvěřují, protože naší profesionalitu je vidět ve všech možných detailech. Budeme si plně vědomi odpovědnosti za provoz produktů, které najdete v našich obchodech, což se promítne do nejvyšší kvality zboží.

POSLÁNÍ

Posláním naší společnosti je žít v souladu se sebou samým a ne otravovat vlastní tělo toxiny a špatnou energií. Díky pečlivě vybraným spolupracovníkům máme plnou kontrolu nad kvalitou produktů.

Produkty v našem obchodě jsou určeny všem, kteří se potřebují na chvíli zastavit, odpočinout si. Život v neustálém spěchu, žádný čas na blízké osoby, a dokonce ani na sebe - jsme tu proto, abyste na okamžik zapomněli na své každodenní povinnosti a nechali se zabalit relaxací.

Používáme soubory cookies, aby vám ulehčit využívání našich webových stránek a na statistické účely. Pokud neblokujete tyto soubory, souhlasíte s jejich použitím a uložením do paměti zařízení. Pamatujte, že můžete samostatně spravovat soubory cookies. Klikněte souhlasím.

Strana jen pro plnoleté osoby!